Homeworld 3 İlk Büyük Güncellemesini Aldı

Blackbird Interactive tarafından sonunda 13 Mayıs tarihinde piyasaya sürülen uzay tabanlı RTS oyunu Homeworld 3 için bazı yeni içerikler ekleyen ve çeşitli iyileştirmeler sunan ilk büyük güncelleme duyuruldu.

Blackbird Interactive, oyunun sitesindeki bir gönderide Homeworld 3 1.1 güncellemesindeki yenilikleri özetliyor. Bunlardan biri, War Games modunda mevcut olan, Ağır Bastırma Fırkateyni adı verilen Bastırma Fırkateyni gemisinin bir çeşidi. Ağır Bastırma Fırkateynini temel versiyonundan ayıran şey, üstüne monte edilmiş bir çift Çift Ağır Mag Topunun ve Pad Mk’nin eklenmesi. Alt gövde boyunca ise 2 Hafif Hızlı Ateşli Raylı Tüfeği yer alıyor. Çift topun vurduğu düşmanlar tüm kaynaklardan ekstra hasar alacak.

Gemi çeşidi, oyuncuların War Games modunda doğru eseri toplaması durumunda kullanılabilecek. Ek olarak, oyuncuların hem Bastırma Fırkateyni hem de Ağır Bastırma Fırkateyni için daha fazla yükseltmenin kilidini açmasına olanak tanıyan 12 yeni eser daha var. Güncelleme ayrıca dokuz War Games mücadelesini daha içeriyor.

Ayrıca, eski Homeworld oyunlarının bir parçası olan Skirmish haritalarına benzer daha açık bir ortama sahip Karos Graveyard adlı yeni bir Skirmish haritası geliyor. Güncelleme, tek kişilik War Games ve Skirmish modlarında oyunun Zaman Genişlemesi ve Taktiksel Duraklama desteğini de ekliyor.

Blackbird, Homeworld 3 için vadedilen mod araçlarının Haziran ayının sonlarına doğru yayınlanacak başka bir güncellemeyle oyuna ekleneceğini de müjdelemiş durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir